top of page

Повернення

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ


Повернення товару, придбаного на нашому сайті здійснюється відповідно до чинного Закону України «Про захист прав споживачів». Щоб повернути товар, потрібно виконати 4 прості кроки: 
1.    Звернутись до нашого сайту у будь-який зручний Вам спосіб (телефон, електронна пошта, мессенджер).
2.    Отримати від представника сайту форму, заповнити та підписати «Заяву на повернення товару». 
3.    Упакувати ТОВАР в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, також необхідно повертати), вкласти в упаковку копію товарного чеку та заяву на повернення. 
4.    Після узгодження з представниками сайту відправити товар кур’єрською службою. 


Сторона, що сплачує послуги: отримувач, безготівковий розрахунок. Оцінка вартості товару дорівнює вартості товару, який повертається.


ВАЖЛИВО! 


Якщо Ви повертаєте декілька різних замовлень, то потрібно оформити кожне повернення окремою товаро-транспортною накладною. Якщо Ви повертаєте декілька товарів із одного замовлення, то потрібно оформити повернення цих товарів однією товаро-транспортною накладною, вказавши в ній необхідну кількість місць. 


Процедура повернення може затягнутися на невизначений термін в разі відправки повернення на будь-яку іншу адресу, крім адреси, узгодженої для повернення, або у разі неправильно заповненої Заяви на поверненя, чи неповної комплектаціі товару, що повертається, та/або пошкодження його упаковки, чи відсутності товарного чеку. 
Для товарів належної якості, у разі, коли: - за одну ціну пропонується кілька товарів; - при реалізації однієї продукції надається право одержати іншу продукцію за зниженою ціною; - при реалізації продукції надається право одержати продукцію за зниженою ціною за умови придбання кількох товарів одночасно. Повернення придбаних таким чином товарів відбувається протягом 14-ти календарних днів з дня його/їх придбання і здійснюється за умови одночасного повернення таких акційних товарів. Повернення коштів здійснюється впродовж 30 днів з дати подачі заявки. 

 

Ми не зможемо прийняти повернення якщо: 
- Минуло понад 14 днів з моменту отримання товару; 
- За відсутності заповненої «Заяви на повернення товару»; 
- При неповній комплектації повернення: відсутності упаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток та ін.; 
- Якщо товари були у вжитку. 

 

Ми не зможемо оформити повернення на товари, що за законодавством України не підлягають поверненню або обміну: - рукавички; - спідню білизну; - панчішно-шкарпеткові вироби. Весь перелік товарів, які не підлягають поверненню, визначений Постановою Кабінета Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. 
 

ЗАМІНА ТОВАРУ З ВИЯВЛЕНИМ ДЕФЕКТОМ

Якщо ви отримали товар із заводським дефектом, який не підлягає ремонту, ми обов’язково його обміняємо на одиницю відповідної якості або повернемо кошти. Для обміну бракованого товару або у випадку втрати/пошкодження документів на повернення, зверніться за телефоном, що вказаний на сайті.


КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ


Вам чомусь не підійшло те, що ви обрали, наприклад, сумки та гаманці або чоловічи аксесуари? Зверніться до нас!

Ми завжди на боці наших клієнтів. Вони – наш найвищій пріоритет. Це не просто філософія, відірвана від життя, але головний принцип нашої роботи. Якщо у вас є сумніви у чомусь (ціна, будь-який запит щодо споживчих якостей товарів, тощо) або у вас є ідеї чи міркування щодо нашої роботи та продуктів ви завжди можете звернутися до нас, та ми вирішимо питання, щоб задовольнити вас.

bottom of page