top of page

Оплата

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ

Як оплатити ідеальні подарунки до будь-яких свят?

 

Оплата замовлень здійснюється за допомогою одного з двох  способів:


1.    Післяплатою – оплата при отриманні товару у відділенні Укрпошти, Нової Пошти або JustIn. Оформлення замовлення на сайті з підтвердженням від менеджерів Сайту. 


2.   Попередня оплата за банківськими реквізитами та на підставі виставленого рахунку (за узгодженням з адміністрацією Сайту, за допомогою сервісів Приват24 тощо). Увага! Коли обираєте цей спосіб оплати, Ви маєте можливість використати промокод SPECIAL5 й отримати спеціальну знижку 5% на повну суму замовлення, а також безкоштовну доставку до відділення , Укрпошти, Нової Пошти або JustIn.
 

ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ

Інструкція з оформлення замовлення:


1.    Оберіть товари, наприклад, сумки та гаманці, або чоловічи аксесуари. Додайте їх у Корзину та натисніть Сплатити. 


2.    Внесіть у форму відповідні дані: імя, адреса, електронна пошта, телефон, зручний для вас сервіс доставки (УкрПошта, Нова Пошта, JustIn), ваше місто та номер відділення. За наявності введіть промокод (Увага! Знижки на сайті та промокоди не сумуються! Використати можна лише один код, або один різновид знижки.)


3.   Менеджер сайту зв’яжеться з вами за допомогою контактів, вказаних у Замовленні для уточнення деталей доставки та надішле рахунок з реквізитами до сплати (якщо обрано попередню оплату).


4.    Після підготовки відправлення та передачі його Компанії-перевізнику, ви отримаєте сповіщення з вказаним номером ТТН для відстеження посилки.


5.    Після отримання посилки, якщо обрано доставку з післяплатою, оплатіть її у відділенні Компанії-перевізника у зручний для вас спосіб. Уважно огляньте посилку після отримання у відділенні, перевірте товар на комплектність, цілісність тощо й зверніться до нас у разі виникнення будь-яких запитань. Коли пересвідчитеся, що все добре - користуйтеся із задоволенням або від щирого серця подаруйте комусь на радість!


bottom of page