top of page

Гарантія

КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ


Ми завжди на боці наших клієнтів. Вони – наш найвищій пріоритет. Це не просто філософія, відірвана від життя, але головний принцип нашої роботи. Якщо у вас є сумніви у чомусь (ціна, будь-який запит щодо споживчих якостей товарів, тощо) або у вас є ідеї чи міркування щодо нашої роботи та продуктів ви завжди можете звернутися до нас, та ми вирішимо питання, щоб задовольнити вас.


ЯКІСТЬ ТА НАШІ ГАРАНТІЇ


Якість наших продуктів – це те, чому ми приділяємо особливу увагу. Ставимося ми до цього дуже серйозно. Ми не продаємо речі, що доставляють неприємний клієнтський досвід – наші сумки та аксесуари зроблені правильно, на совість, та служитимуть довго й надійно. Якість наших товарів – сума кількох складових.  Правильний та актуальний стиль. Гарний смак у виборі найсучасніших моделей. Високі вимоги до якості виробництва – багаторівнева система перевірки якості. Ретельний підхід у виборі найкращих матеріалів – ми використовуємо натуральну телячу шкіру. Якісна фурнітура дозволить вашим аксесуарам не тільки служити надійно, але й довго зберігати відмінний зовнішній вигляд. При цьому вироби з натуральних матеріалів, таких як теляча шкіра мають певні індивідуальні характеристики, такі як природний малюнок фактури, колір або натуральний запах шкіри. Для виробництва аксесуарів вручну відбирається матеріал найвищої якості, та його найкращі ділянки. Але не вважаються дефектом прижиттєві мітки, індивідуальний малюнок та мікро-пошкодження на сировині, які не впливають на споживчі властивості виробу.  
Ми гарантуємо: 
-повернення або обмін товарів належної якості,
-повернення й відшкодування коштів за товари неналежної якості,
-ремонт (якщо він можливий) або повернення коштів за товари, що мають виробничій дефект. 


ЗАГАЛЬНІ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ


Шкіргалантерейні вироби: 
• сумки господарські, пляжні, дитячі і шкільні рюкзаки, вироби дрібної шкіргалантереї – 30 днів; 
• сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні – 50 днів; 
• валізи, ділові портфелі та папки – 70 днів; 
• ремені – 30 днів; 
• рукавички – 30 днів.


Ми пропонуємо спеціальну подвійну гарантію на наші вироби – термін удвічі довший від встановленого законом. При цьому усі пошкодження, що виникли не через дефекти матеріалу чи виробничий дефект, але у процесі неналежного використання не покриваються такою гарантією. Також спеціальною гарантією не покриваються одиниці товарів, що продаються у розділі сайту Знижка, та пропонуються за зниженою ціною й з вказаною причиною такої знижки (уцінка при незначному пошкодженні товару під час транспортування, дрібні дефекти, відсутність повного комплекту тощо). Усі звернення щодо спеціальної гарантії розглядаються в індивідуальному порядку.

bottom of page