top of page

Доставка

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА


Доставка товарів здійснюється БЕЗКОШТОВНО для покупців за умови попередньої оплати замовлення на сайті або попередньої оплати за банківськими реквізитами. Доставка товарів на умовах післяплати здійснюється за тарифами обраного Перевізника (Нова Пошта, УкрПошта, JustIn). В цьому випадку при отриманні відправлення Клієнт оплачує вартість товару, доставки за тарифами Перевізника, та суму зворотнього грошового переказу (приблизно 20 гривень + 2% від фактичної вартості товару). 

Пакування та умови доставки замовлення узгоджуються з клієнтом індивідуально. Звичайне пакування здійснюється на розсуд представників Сайту та у оптимальний спосіб для кожного конкретного випадку.


ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ


Замовлення онлайн приймаються 24/7.
Графік обробки замовлень: 09:00 – 19:00 з понеділка до суботи.

Неділя – вихідний. Але якщо вам терміново потрібно оформити замовлення або відправити його у вихідний день – зверніться до нас й ми з радістю знайдемо оптимальне рішення, що вас задовольнить.


Звичайні замовлення, оформлені або оплачені до 14:00 - ваші ідеальні подарунки до свят передаються службі доставки для відправлення в цей же день (за умови, що день робочий для відділення, узгодженого для відправки).

Сумки та гаманці, чоловічи аксесуари та інше, що були замовлені після 14:00 передаються службам доставки наступного робочого дня.

 

Терміни доставки - згідно з діючими правилами та умовами компаній-перевізників.

Якщо відправлення потребують додаткового оформлення, пакування, тощо терміни доставки узгоджуються з клієнтом окремо.

У випадку виникнення черги на відправлення замовлень у конкретний період часу - пріоритет надається замовленням, що були оплачені попередньо. 


ВАЖЛИВО!


Замовлення відправлень на умовах післяплати по отриманню мають бути оформлені наступним чином: всі одиниці товару можуть бути придбані/оплачені або тільки окремо, або тільки разом. Відповідним чином оформлюються як замовлення, так і ТТН на доставку.  Отже викупити або повернути можна буде тільки одну з кількох окремих посилок, або всі з декількох речей, що містяться в одному відправленні.


ПАКУВАННЯ


Пакування здійснюється у порядку, за умовами, та у спосіб, який узгоджується з покупцем, але залишається на розсуд представників Сайту. Подарункове пакування здійснюється БЕЗКОШТОВНО але за запитом клієнтів, за узгодженням з менеджером Сайту та виключно за умови попередньої оплати товару.


УВАГА!

Якщо посилка була попередньо оплачена – терміни й умови зберігання відправлення на відділеннях – відповідно загальних правил Компанії-перевізника.


У разі обрання Доставки з Післяплатою безкоштовне зберігання посилки у відділенні Компанії-перевізника має не перевищувати 3 робочих днів. Після закінчення цього терміну посилка повертається до Відправника. Повторне надсилання замовлення за тією ж адресою здійснюється виключно на умовах повної попередньої оплати за замовлення.


ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАПИТИ


Ми доставляємо наші подарунки, щоб зробити Вас щасливими. Доставляємо швидко, безкоштовно та у будь-яку точку України. Не важливо, що саме Ви обрали подарувати - сумку, гаманець, або шкіряний аксесуар. Ми зробимо все, щоб з цим подарунком доставити вам невеличкій шматочок щастя. Ми працюємо задля того, щоб ви раділи, посміхалися, та були щасливі. Тому якщо у вас виникають якісь питання або ваше замовлення потребує нестандартного оформлення чи особливих умов доставки – зверніться до нас й ми будемо раді  знайти рішення для вашого запиту.

bottom of page