top of page

Наші переваги

ЯКІСТЬ ТОВАРІВ

Ми ретельно добираємо постачальників, виробників, сировину та моделі. Ми маємо багаторівневу систему контролю якості.

Ви можете бути впевнені у якості товарів. Вони служитимуть довго та надійно, а ви будете користуватися ними із задоволенням.

 

ГАРАНТІЯ

Ми надаємо подвійну гарантію на всі наші товари. Також ми забезпечуємо можливості обміну, повернення й захист ваших прав згідно чинного законодавства. Та навіть більше. Й ми завжди раді вирішити будь-який ваш запит. Які ще потрібні гарантії? 

 

ЦІНИ

Наші ціни – реально найкращі на ринку. Ми впевнені у цьому. Отже гарантуємо вам повернення різниці у ціні, яку ви заплатили, якщо ви зможете знайти такий товар дешевше. Наші ціни справедливі, чесні та зрозумілі.

Ми не вводимо вас в оману. Ми не робимо великих націнок, щоб потім заохочувати покупців завеликими знижками.

ГНУЧКА СИСТЕМА РОЗРАХУНКІВ

Ви самі можете обрати зручну форму розрахунків за замовленння. 

 

ПОДАРУНКИ ТА ЗНИЖКИ

Подарунки за перше замовлення. Приємні несподіванки, знижки та промокоди - до кожного замовлення. Подарунки до свят для зареєстрованих клієнтів, та гнучка система лояльності.

 

АСОРТИМЕНТ

Найкращій та актуальний ассортимент. Всі товари у наявності - вам не доведеться довго чекати ваше замовлення.  Ви легко зможете обрати щось саме для своїх потреб серед різноманітних форматів, фасонів та цінових категорій. 

 

ДОСТАВКА

Ваш товар буде відправлено вам у день оформлення замовлення. Ми зробимо все, щоб ви отримали посилку якнайшвидше.

За умов попередньої оплати - доставка БЕЗКОШТОВНА. Подарункове пакування по запиту клієнта також БЕЗКОШТОВНЕ.

 

ДОСТУПНІСТЬ

Ми відправляємо у будь-яке місто або містечко України та за умовами, що найзручніші саме для вас.
 

СЕРВІС

Ми завжди на боці наших клієнтів. Вони – це наш найвищій пріоритет, бо всі разом ми Спільнота й допомагаємо один одному ставати краще й робити кращим світ. Ми переконані, що чим більше добра робимо ми, тим більше доброго повертається до нас.  Це не просто філософія, відірвана від життя, але головний принцип нашої роботи.

Навіть якщо у вас є сумніви у чомусь (ціна, будь-який запит щодо споживчих якостей товарів, абощо) ви завжди можете звернутися до нас, та ми вирішимо питання, щоб задовольнити вас. Можливо у вас є ідеї чи міркування щодо нашої роботи та продуктів, варті обговорення (клієнтський досвід, пропозиції, тощо)? Ми також відкриті для спілкування.

bottom of page